پاسخ به سوالات رایج در رابطه با IGTV اینستاگرام (پارت دوم)

 

باز هم ما برگشته ایم با یک مقاله دیگر در مورد مجموعه نکات IGTV ها، در واقع هر چه در مورد این قابلیت دوست داشتنی اینستاگرام صحبت کنیم باز هم کم است. از زمان تولد IGTV یا همان تلویزیون های اینستاگرامی دیگر خواب و خوراک برای بلاگرها و کاربران اینستاگرام باقی نمانده، تمامی افراد به دنبال این هستند که یک IGTV بسازند. البته ما در این مقاله نمی خواهیم شما را ترغیب کنیم تا یک ویدئوی طولانی بسازید، بلکه ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا به مجموعه سوالات و پاسخ های مربوط به آن در حوزهخرید فالوور اینستاگرام این تلویزیون های اینستاگرامی پی ببرید. بنابراین با ما همراه باشید.

This image has an empty alt attribute; its file name is image.png

1- چطور می توانیم یک ویدئوی طولانی را در IGTV اینستاگرام مشاهده کنیم؟

زمانی که به اکسپلور اینستاگرام وارد شدید و گزینه IGTV را انتخاب کردید، لیست بلند بالایی از IGTV های منتخب برای شما نمایش داده خواهد شد. ابتدا بهتر است IGTV مورد نظر خودتان انتخاب کنید. با انتخاب IGTV، ویدئو به صورت خودکار برای شما نمایش داده خواهد شد. در ابتدای نمایش این ویدئو برای اینکه شما حس تماشای ویدئو از طریق یک تلویزیون قدیمی را داشته باشید، طبق فرمت های اینستاگرام به مدت یک ثانیه، یک صفحه برفکی برایتان نمایش داده می شود. پس از اتمام نمایش صفحه برفکی، ویدئو به صورت کاملا خودکار شروع به پخش خواهد کرد. همچنین اگر کمی صفحه مربوط به تلویزیون اینستاگرامی را بالا بکشید، لیست اسلاید اری از سایر IGTV های مشابه برای شما به نمایش در خواهد آمد که می توانید با کشیدن انگشتتان بر روی صفحه آن ها را مشاهده نمایید.

2- آیا IGTV ها زیر مجموعه ها یا گزینه هایی نیز دارند؟ آن گزینه ها چیستند و چه کاری انجام می دهند؟

بله هنگامی که برای مشاهده بیشتر و سایر IGTV ها صفحه را به سمت بالا می کشید، این گزینه به نمایش در خواهند آمد. مجموعه گزینه ها یا منوی زیر مجموعه تلویزیون های اینستاگرامی عبارت اند از:

گزینه for you: در این منو، اینستاگرام به علایق شما، سرچ های شما در هشتگ ها، لایک هایتان و حتی ویدئوهای مشابه قبلی که دیده اید، برایتان ویدئوهای جذاب آماده کرده است که با مراجعه به این قسمت می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

گزینه following: حال ممکن است شما بخواهید از علاقه کسانی که شما را دنبال می کنند، مطلع شوید، با مراجعه به این قسمت ویدئوهایی که آنها ذخیره کرده اند، لایک کرده اند را می توانید ببینید.

گزینه popular: در این گزینه همان طور که از نامش پیدا است می توانید، ویدئوهایی که مربوط به افراد مشهور یا حتی ویدئوهایی که لایک و کامنت زیادی دریافت کرده اند را مشاهده نمایید.

گزینه continue watching : ممکن است گاهی اوقات به دلیل مشکل در مدیریت زمان مجبور باشید، یک ویدئو را به صورت نیمه کاره رها کنید. دفعه بعد قادر خواهید بود از طریق این گزینه به تماشای ادامه ویدئو خود بپردازید.

3- آیا می توانیم ویدئوهای موجود در IGTV را دانلود و ذخیره کنیم؟

هنوز قابلیت دانلود این ویدئوهای IGTV در اینستاگرام ایجاد نشده است، البته دانلود از طریق لینک ویدئو امکان پذیر خواهد بود. اما اگر ویدئویی لینک دانلود نداشته باشد، دیگر قادر به دانلود ان نخواهید بود. شما صرفا می توانید در خود اپلیکیشن اینستاگرام، ویدئوهای مورد نظر خود ر ذخیره نمایید.

4- من یک کاربر عادی هستم و نمی دانم که هدف از ساخت IGTV ها چیست و این موارد به چه دردی می خورند؟

این سوال خیلی مهم و حیاتی است! یادتان هست که وقتی تلگرام در کشورمان فیلتر شد، تمامی کسب و کارها به اینستاگرام پناه بردند؟ زیرا اینستاگرام از فیلترینگ در امان می باشد. اینستاگرام با اضافه کردن فرمت ویدئوهای عمودی و با مدت زمان طولانی امکان بسیار راحت تری برای کاربران خود ایجاد کرده است تا از طریق آن به ارتقای کسب و کار خود بپردازند. الان دیگر لازم نیست به یوتیوپ بروید، بلکه می توانید در اینستاگرام به تبلیغ محصولات و کسب و کار خود مشغول شوید. بنابراین باید از اینستاگرام متشکر باشید که توانسته این فرمت جذاب را به آپدیت های اخیرش اضافه کند. این فرمت می تواند به افرادی که دوست دارندخرید فالوور ایرانی بلاگر شوند، دوست دارند محصولات خود را به نمایش بگذارند، دوست دارند ویدئو آموزشی بگذارند کمک بزرگی خواهد کرد.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *